سايت خريد اينترنتي
چرا بهتر است گاز صفحه ای بخریم؟

پخت و پز با آتش یک کار قدیمی است که مردم از چوب یا ذغال سنگ برای آتش زدن استفاده می کنند. با گذشت زمان، روش های پخت و پز تکامل یافتند که مردم از نفت سفید استفاده می کردند تا غذا بخورند و سپس از LPG استفاده کردند. گاز صفحه ای از جدیدترین و مدرن ترین وسایل پختت و پز امروزی محسوب می شوند. پیشرفت اجاق گازها به گونه ای بوده است که امروزه به صورت لمسی طراحی شده اند. بهترین مارک اجاق گاز صفحه ای به گاز طبیعی وصل می شوند. انرژی گاز اجازه می دهد که حرارت پس از روشن شدن مشعل تولید شود. انواع مختلف و طرح های مدرن برای اجاق گازها را در بهترین مارک اجاق گاز صفحه ای ایرانی می توانیم بیابیم . که می توان آنها را با توجه به الزامات افراد خریداری کرد. این اجاق ها مزایای متنوعی برای خود دارند.انواع گاز صفحه ای عبارتند از :

  1. گاز صفحه ای شیشه ای

  2. گاز صفحه ای استیل 

  3. گاز صفحه ای گرانیتی


از جمله مزایای گاز های صفحه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استفاده بهینه از فضا - اجاق گازهای صفحه ای در اندازه ها و طرح های متنوع تولید می شوند . این امر سبب می شود که در آشپزخانه های مختلف بزرگ یا کوچک کاربرد داشته باشند. به دلیل نصب این اجاق گازها در داخل صفحه کابینت امکان استفاده از فضای بیشتر برای نصب کابینت وجود دارد. با توجه به کوچکتر شدن فضای خانه ها این امر سبب می شود از تمام فضای داخل آشپزخانه استفاده بهینه شود .
 تنوع در اندازه و تعداد شعله ها – گازهای صفحه ای در تعداد شعله های مختلف از گاز صفحه ای 5 شعله تا 1 شعله تولید می شوند.
 تنوع در طرح – این اجاق گازها در طرح های مختلف مستطیل ، مربع ، دایره ، نیم دایره و بیضی تولید می شود . این امر سبب استفاده از کلیه فضاهای موجود در آشپزخانه می شود.
 درجه حرارت مناسب را فراهم می کند - برخلاف گازهای الکتریکی که مدت زمان برای گرم شدن را می گذرانند بلافاصله حرارت تولید می کنند .
• توزیع گرما - گرما از این اجاق متمرکز شده است و به طور مساوی به ظروف که برای تهیه غذا مورد استفاده قرار می گیرد، منتقل می شود.
 انتشار گرما کمتر - این اجاق ها گرما کمتر را نسبت به سایر وسایل آشپزی پدید می آورند، زیرا گاز طبیعی خود را تنها به سطح ظروف می بخشد تا گرما را منتشر کند. هنگامی که اجاق گاز خاموش می شود، گرما ناپدید می شود، بر خلاف گازهای الکتریکی که گرما را تا زمانی که اجاق گاز کاملا خنک شود از بین نمی رود.
• زمان پخت سریع - همانطور که حرارت بلافاصله بعد از روشن شدن اجاق گاز خاموش می شود، زمان پخت کاهش می یابد. گرما قابل تنظیم می باشد و در نتیجه افراد به روند آشپزی توجه می کنند و بنابراین غذا را در زمان کمتری پخته می کنند.
 نصب آسان – گازهای صفحه ای به راحتی و با رعایت ایمنی نصب روی صفحه کابینت شما نصب می شوند. این اجاق گاز نیاز به اتصال به گاز دارد.
• سهولت در نظافت – بدلیل هم سطحی با سطح کابینت تمیز کردن گاز صفحه ای بسیار آسان است . مخصوصا در گاز صفحه ای شیشه ای عمل نظافت با سهولت بیشتری انجام می شود.
 تنوع رنگ – اجاق گازهای شیشه ای که امروزه تولید می شوند در انواع رنگ ها میباشند. این یک مزیت برای خریداران محسوب می شود . زیرا می توانند بسته به دکوراسیون و فضای آشپزخانه گاز را با وسایل دیگر از جمله سینک ظرفشویی و هود آشپزخانه خود ست نمایند.
• یکی از بهترین جنبه های این نوع محصول این واقعیت است که می تواند در هر فضا نیز مناسب باشد. اکثر این محصولات بسیار کوچک هستند. همچنین، این محصولات با انواع ویژگی های طراحی منحصر به فرد ارائه می شوند که می توانند هر خانه ای را زیبا نمایند. گاز صفحه ای مدرن در بازار امروز با ویژگی های مختلفی ارائه می شوند که به نظر بسیار ظریف و شیک هستند. به همین دلیل است که این نوع اجاق گاز اغلب به خانه ها اضافه می شود تا ارزش یک خانه افزایش یابد و همچنین زیبایی و راحتی خانه را فراهم  می کنند.


نکات مهم هنگام خرید گاز صفحه ای 


اولا، شما نیازمند به پیدا کردن یک اجاق گاز قابل اعتماد و با دوام هستید. شما می توانید این گاز را با توجه به دکوراسیون داخلی و یا وسایل و کابینت خود دریافت کنید. با توجه به مقدار پخت و پز و یا فضای آشپزخانه شما، تعیین اندازه یا تعداد شعله ها و رنگ و طرح اجاق صورت می گیرد. یا اجاق گاز شما نیاز دارید. فروشگاه اینترنتی سولوس مارکت دارای انواع مختلفی از گزینه های رایج و رنگ ها می باشد. هنگامی که تصمیم گرفتید که چه گاز صفحه ای بخرید، معمولا کارشناسان سولوس مارکت شما را در مورد چگونگی استفاده از اجاق گاز راهنمایی می کنند.
هنگامی که شما یک اجاق خریداری می کنید اینکه چه مقدار هزینه می کنید مهم است. آیا شما ارزانترین گاز صفحه ای را می خواهید. اگر این طور است  مشکلی نیست فقط یک چیز را در نظر بگیرید . این اجاق را در حد استانداندارد و از مکان مطمئن خریداری نمایید . و در این صورت با خیال راحت استفاده کنید . ویژگی هایی را که از گاز صفحه ای می خواهید  بنویسید. اطمینان حاصل کنید که در حال حاضر یک خط گاز در خانه شما وجود دارد تا اجاق گاز را به عنوان یک منبع قابل اعتماد از گاز طبیعی فعال کنید.
چقدر فضای در آشپزخانه شما برای یک اجاق وجود دارد؟ این به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کنید. انواع مختلفی از اجاق گاز وجود دارد که در این میان شما باید تصمیم بگیرید که کدام یک از اجاق گاز خریداری کنید. به عنوان مثال، گاز صفحه ای شیشه ای را می توانید انتخاب کنید اگر تمایل دارید که زیباترین اجاق گاز را بخرید .


شما می توانید گاز صفحه ای ارزان و استاندارد ، گاز صفحه ای اخوان ، گاز صفحه ای استیل البرز ، گاز صفحه ای کن ، گاز صفحه ای داتیس را با بهترین قیمت در ویترین فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت سولوس مارکت بیابید. شما می توانید بهترین قیمت گاز صفحه ای لمسی و گاز صفحه ای odex را از کارشناسان سولوس مارکت چستجو کنید.

(0) نظر
برچسب ها :
سینک ظرفشویی لاکچری

این مقاله توسط فروشگاه اینترینتی یراق آلات کابینت و تجهیزات ساختمانی سولوس مارکت ارائه شده است . ما در اینجا انواع سینک ظرفشویی لاکچری را معرفی می کنیم . در گذشته ، آشپزخانه ها بدون هیچ طراحی و جلوه خاصی ساخته می شد. امروزه در این دنیای مدرن، آشپزخانه نقش مهمی در پیوند دادن خانواده و دوستان دارد. آشپزخانه ها به عنوان قلب خانه است .این مکان جایی است که فعالیت ها برنامه ریزی شده و تصمیم گیری صورت گرفته است. آیا شما می دانید محیط آشپزی یا آشپزخانه شما باید محیط شاد باشد. این تنها در صورتی امکان پذیر است که ما آشپزخانه ای لوکس داشته باشیم . 


جدا از ظروف آشپزخانه، گاز صفحه ای ،هود آشپزخانه ، شیرظرفشویی و سینک ظرفشویی لوکس نیز تبدیل به بخشی جدایی ناپذیرازآشپزخانه مدرن می شود. آشپزخانه لوکس با سینک ظرفشویی گرانیتی و سینک ظرفشویی شیشه ای جدید کامل می شود. برای کاهش استرس روزانه محیط خانه بسیار کمک کننده است . سینک آشپزخانه نیز می تواند در طراحی خانه شما بسیارموثر باشد. این آشپزخانه شما را منحصر به فرد می کند.

  ادامه مطلب 

(0) نظر
برچسب ها :
چگونه سینک ظرفشویی آشپزخانه بخریم

سینک ظرفشویی آشپزخانه از جمله اجزای مهم در آشپزخانه های امروزی است .سینک آشپزخانه در انواع مختلف در بازار موجود می باشد .تنوع در طراحی و جنس سینک ظرفشویی می تواند کار شما را هنگام خرید سینک ظرفشویی سخت نماید . انواع سینک ظرفشویی از نظر نحوه نصب  نیز در بازار وجود دارد. سینک ظرفشویی از نظر جنس در سه نوع است : 
فولاد ضد زنگ یا سینک استیل
 سینک شیشه ای 
 سینک ظرفشویی گرانیتی 
سینک ظرفشویی لتو
 یکی از این ها برای پروژه شما مناسب است. اما چگونه می توانید بین تمام گزینه ها تصمیم گیری کنید؟ 

سینک آشپزخانه عمدتا به دو سبک متمایز، با سینی و بدون سینی در باطار موجود می باشد. رایج ترین سینک در بازار برای سبک آشپزخانه های امروز بدون سینک آشپزخانه استیل است. سینک ظرفشویی شیشه ای و سینک ظرفشویی گرانیتی در حال حاضر گزینه ای مناسب برای بیشتر خانه های جدید است.


سینک ظرفشویی با سینی و سینک ظرفشویی بدون سینی


هنگام انتخاب یک سینک ظرفشویی ابتدا باید مشخص کنید که فضای آشپزخانه شما چگونه است . آیا امکان نصب سینک ظرفشویی با یک سینی وجود دارد یا خیر.اگر فضای کمی در اختیار دارید احتمالا باید سینک بدونسینی یا دو سینی انتخاب کنید. اگر شما ازهر نوع از این سینک ها انتخاب کنید احتمالأ گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. 

سینک ظرفشویی تک لگنه یا سینک ظرفشویی دو لگنه

احتمالا اولین تصمیم شما به عنوان خریدار سینک آشپزخانه این است که تعیین کنید آیا شما یک لگن برای خرید در نظر دارید. یا سینک ظرفشویی دو لگنه را ترجیح می دهند. اینها دو پیکره اصلی هستند. مدل های سه بعدی نیز در دسترس هستند، همراه با سبک های خاص . یک سینک  با لگن عمیق و دولگن عالی است برای کسانی که به طور مرتب مهمان دارند. مهمانی های شام را میزبانی می کنند. همچنین یک محل شستشوی مفید برای ظروف بزرگ و میوه جات نیاز دارند .سینک دو لگنه این امکان را دارد چند وظیفه را باهم انجام دهد. به عنوان مثال شستشو سبزیجات برای سالاد در یک لگن و در حالی که تمیز کردن در لگن دیگر انجام شود . البته شما زمانی می توانید این سینک ایده آل را انتخاب کنید که فضا به اندازه کافی داشته باشید.

چه موادی برای سینک در آشپزخانه شما مناسب است؟

 سینک ظرفشویی شیشه ای :

هنگامی که طراحی کابینت و یراق آلات کابینت خود را انجام می دهید، بعدا تصمیم می گیرید که موارد مورد نظر برای سینک آشپزخانه خود را انتخاب کنید. سینک ظرفشویی شیشه ای بسیار زیبا است . این سینک در آشپزخانه های لوکس کاربرد دارد و زیبایی آشپزخانه شما را دو چندان می کند. نظافت راحت این سینک سبب شده طرفداران آن دو چندان شوند.

 سینک ظرفشویی گرانیتی :

 این سینک بسیار محبوب ولوکس  برای طولانی مدت است. ساخته شده توسط سنگ گرانیت، سنگ مرمر، سنگ آهک، تراورتن یا انیسکس، یک سینک آشپزخانه سنگی، یک گنج است که شما می توانید هر زمانی از آن استفاده کنید. سینک ظرفشویی آشپزخانه ساخته شده از مواد دست ساز، هر چند هنوز به خوبی شناخته نشده است  اما در حال توسعه شدید است . به عنوان مثال  مس ضد زنگ و سنگ نمونه هایی از این نوع سینک ها هستند. در دنیا این سینک ها به سینک های سبز معروف اند زیرا قابل بازیافت است . و قابل برگشت به محیط زیست است .

سینک ظرفشویی استیل : 

فولاد ضد زنگ نیز بسیار محبوب است. مقاومت و طول عمر بالای این سینک ها سبب محبوبیت آنها شده است. از طرفی تمیز کردن این سینک ها به راحتی انجام می شود.

گزینه های نصب برای انواع سینک های آشپزخانه

سازندگان سینک هنوز به نوآوری ادامه می دهند.راه های جدیدی برای نصب انواع سینک های آشپزخانه ایجاد می کنند. برای دیدن فیلم آموزش نحوه نصب سینک ظرفشویی توکار و یراق کابینت به سایت فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت سولوس مارکت مراجعه نمایید. برای کسانی که آشپزخانه ها نسبتا متوسط دارند، سینک های آشپزخانه متوسط و کوچک می توانند در دسترس باشند. سینک ها از نظر نصب هم دو دسته:

  • سینک روکار که از یک طرف به دیوار وصل است و نیاز به برش داخل صفحه کابینت ندارد .

لوازم جانبی سینک

این موضوع بسیار مهم است اگر شما یک سینک ظرفشویی را که از فولاد ضد زنگ ساخته شده است انتخاب می کنید . محصول از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده باشد. همچنین مهم است که سینک خریداری شده توسط شما دارای لوازم جانبی اضافی مانند لوله های تخلیه که در پایین سینک قرار دارند. داشته باشد. از جمله لوازم دیگر سبد داخل لگن ها است که مخصوص میوه می باشد . یکی دیگر از لوازم جانبی بست زیر سینک ظرفشویی است که اتصال دهنده سینک و صفحه کابینت است. جای مایع ظرفشویی هم در برخی از انواع سینک ها تعبیه می شود.

شما می توانید سینک ظرفشویی ارزان و استاندارد را در از فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت و تجهیزات ساختمانی سولوس مارکت تهیه نمایید . کلیه سینک های فروشگاه اینترنتی سولوس از نظر کیفیت با سینک ظرفشویی ایتالیایی رقابت دارند. فروشگاه سولوس نمایندگی فروش سینک ظرفشویی اخوان ، سینک ظرفشویی استیل البرز ، سینک ظرفشویی البرز، سینک ظرفشویی کن ، سینک ظرفشویی بیمکث، سینک ظرفشویی ایلیا استیل به قیمت لیست کارخانه است. قیمت سینک ظرفشویی معمولی را از کارشناسان ما جستجو کنید .انواع شیرآلات ، گاز صفحه ای ، هود آشپزخانه ، یراق کابینت ، جک کابینت ، لولا کابینت ، ریل کابینت در سولوس مارکت عرضه شده است . در صورت مفید بودن مقاله فوق ما را در گوگل پلاس دنبال کنید.


(0) نظر
برچسب ها :
نحوه نصب ریل کابینت

کشو کابینت یکی از بخش های مهم در کابینت های آشپزخانه محسوب می شوند. ریل کابینت وسیله ای برای باز و بسته کردن کشو ها است . کشو ها دسترسی به فضای آشپزخانه را راحت تر می نماید. کشو کابینت عملکرد کابینت های شما را بهینه می کنند . برای ذخیره سازی لوازمی مانند قاشق و چنگال و ادویه جات و... از کشوها استفاه می شود .انواع ریل کابینت و انواع ریل کمد سبب می شود که عمل باز و بسته شدن کشوهای کابینت به راحتی انجام شود. فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت در این مقاله راهنمایی تصویری برای نصب ریل کابینت به شما ارائه می نماید . انواع یراق کابینت در فروشگاه سولوس با بهترین قیمت ارائه شده است. جک کابینت ، ریل کابینت ، لولا کابینت ، پیچ ام دی اف همگی یراق آلات کابینت مورد نیاز هنگام نصب کابینت های آشپزخانه و کشو کمد دیواری هستند. 

انواع ریل کابینت :

  • ریل غلطکی (غلطک ریل کمد دیواری)  : این ریل با استفاده از یک غلطک باز و بسته شدن کشو کابینت امکان پذیر می کند.
  • ریل ساچمه ای (  ریل کشو سه تیکه که در ریل کشو سنگین کاربرد دارد ) :ریل ساچمه ای دارای دو مدل ریل ساچمه ای ساده و ریل ساچمه ای آرامبند است . در ریب ساچمه ای آرامبند کشو بدون سر و صدا و آرام بسته می شود. ریل ساچمه ای سه تکه و ریل ساچمه ای دو تیکه نیز در بازار موجود می باشند که بسته به نیاز شما و سنگینی کابینت های شما این ریل انتخاب می شود.
  • ریل تاندوم باکس:یکی از جدیدترین ریل کابینت موجود در بازار است و دارای مکانیزم آرامبند است . 
  • ریل مگنتی (ریل فشاری)

کشو کابینت سفارشی گران است. برای صرفه جویی در هزینه ها تقریبا هر صاحب خانه ای  می تواند کشوهای کابینت را بسازد. نصب قفسه ها و کشویی هایی درکابینت های پایین تر به شما امکان دسترسی آسان به محتویات قفسه می دهد. به این ترتیب شما می توانید از تمامی فضاهای کابینت آشپزخانه خود استفاده بهینه کنید. شما همچنین می توانید به راحتی با نصب چندین ریل کابینت یک کابینت معمولی خود را به یک کابینت با چندین کشو تبدیل نمایید و بدین ترتییب فضای آشپزخانه خود را چندین برابر کنید. در اینجا نحوه نصب یک نوع ریل ساچمه ای را به صورت تصویری آموزش می هیم.


عرض و عمق کابینتی را که می خواهید قفسه های کشویی و ریل کابینت را در آن قرار دهید اندازه گیری کنید.این اندازه گیری ها را به کابینت ساز قفسه های کشویی که از قبل هماهنگ کرده اید بگویید. و یا به فروشگاه های کابینت بروید و یا از طریق فروشگاه های اینترنتی یراق آلات کابینت که به صورت آنلاین در دسترس هستند ریل کابینت و اندازه مخصوص آن را انتخاب کنید.  کشوی ام دی اف را که مناسب کابینت های شما هستند، سفارش دهید. اگر می خواهید چندین کشو کابینت تعبیه کنید بهتر است از قفسه های پایین کشویی شروع کنید و تنها زمانی که می دانید برای چندین قفسه فضا دارید، می توانید به وسط یا بالا بروید.


 قفسه ها را از بسته بندی بردارید. آنها را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که آسیب ندیده اند.


5

یراق آلات کابینت ، پیچ و ریل کابینت را روی کف آشپزخانه قرار دهید.محتویات کابینت آشپزخانه را خالی کنید.


پیچ های نصب را با سرمته خود مقایسه کنید. پیچ ها باید متناسب با سری مته شما باشند .ریل کابینت را بردارید . براکت یا همان ریل نقطه ای است که در آن قفسه کشویی را به کابینت می اندازید.
کشو کشیده شده را به طوری که روی زمین باشد قراردهید. دو طرف ریل ساچمه ای سه تکه کشویی را با کشیدن آنها از هر دو طرف کشو خارج کنید.

 کشو را با ریل کابینت داخل کابینت آشپزخانه قرار دهید تا مطمئن شوید اندازه آن درست است. کشو را با خود کابینت هماهنگ کنید. جلو، پشت و طرف را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مستقیم و مربع باز می شود.


 درب کابینت را ببند ریل کابینت، اسلاید ها و قفسه ها را در داخل کابینت تنظیم کنید اگر درب به طور صحیح بسته می شود.


کشو را به جلو بکشید ریل کابینت را در پشت قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که ریل کابینت با سطح پایین کابینت هماهنگ است.


ریل کابینت را با استفاده از یک پیچ و مته  مخصوص پیچ کنید. از یکی از سوراخ های دایره ای یا مستطیلی نزدیک به اسلاید کشو استفاده کنید.


کشو را به جلو بکشید.در صورت امکان، برای دسترسی به قسمت جلویی ریل کابینت ها، ریل را کامل بیرون بکشید.دوباره کشو را آزمایش کنید. سپس اگر در جای مناسب قرار دارد، پیچ وسط هر براکت را وصل کنید. این کار را توسط پیچ و مته انجام دهید . براکت ها و کشو را جایگزین کنید.


 کشو را وارد کنید بارگیری آن را شروع کنید و دوباره آن را آزمایش کنید. آماده برای نگهداری ظروف یا لوازم آشپزخانه خواهد بود. شما می توانید قیمت ریل کشویی کمد دیواری و ریل کابینت ماموت را از فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت سولوس مارکت بیابید. انواع یراق کابینت با کیفیت با بهترین قیمت در ویترین فروشگاه اینترنتی سولوس مارکت ارائه شده است . فیلم آموزش تصویری نصب یراق کابینت در سایت فروشگاه سولوس مارکت قابل رویت است . اگر از مطالب فوق در زمینه نصب یراق آلات کابینت استفاده کردید. برای امتیاز دهی ما را در شبکه اجتماعی گوگل پلاس وتامبلر ، لینکدین دنبال کنید. پیشاپیش از همراهی شما متشکریم.


(0) نظر
برچسب ها :
چرا باید یراق آلات کابینت با کیفیت بخرید؟

آشپزخانه شما یکی از مهمترین اتاق های خانه شماست. شما نه تنها به آن برای آشپزی تکیه می کنید. بلکه بیشترین وقت خود را در آن سپری می کنید.  یکی از اولین چیزهایی که مردم درمورد یک آشپزخانه خوب می بینند کابینت است .درحال حاضرانواع یراق ایرانی با یراق آلات کابینت ترکیه و یراق آلات کابینت بلکا رقابت دارند. در این مقاله فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت سولوس مارکت یراق آلات کابینت و یراق آلات کمد دیواری لازم برای نصب و عوامل موثر بر کیفیت کابینت را به شما معرفی می کند. 

بررسی کیفیت کابینت

1- ریل کابینت در کشوها

اولین چیزی که باید در یک صندوق چوبی یا کابینت آشپزخانه سفارشی چک کنید، کشو است. اگر کابینت شما دارای یک کشو باشد. ریل کابینت از لوازم جانبی کابینت مهم محسوب است. همچنین سعی کنید تعیین کنید که آیا کشوها  با یک ریل غلطکی با کیفیت بالا، متوسط یا مکانیسم های ارزان قیمت پلاستیکی حرکت می کنند . یا کشوهای کابینت شما توسط ریل ساچمه ای حرکت می کند ؟ ایا روی کشو کابینت شما ریل تاندوم باکس نصب شده است ؟ ریل تاندوم باکس از جدیدترین ریل های موجود در بازار است . این نوع ریل مدرن برای نصب کشو های سنگین کاربرد دارد. بنابر این سعی کنید هنگام مونتاژ کابینت خود از ریل با کیفیت استفاده کنید . هر کدام از انواع ریل کابینت را انتخاب کردید . در نظر داشته باشید بهترین کیفیت و بهترین قیمت ریل کابینت باشد.
2- لولا کابینت 

 لولای کابینت وسیله ای برای باز و بسته کردن یراق کابینت محسوب می شود. لولای درب را بررسی کنید و توجه کنید که درب به چه اندازه تغییر می کند. آیا درب به آرامی به بقیه کابینت متصل است . کدام یک از انواع لولا گازور کابینت نصب شده است . بسته به کاربرد و کارایی کابینت شما انواع لولا گازور را می توانید انتخاب کنید . لولا گازور ساده ، لولا گازور کلیپسی یا لولا گازور پمپی از انواع لولا کابینت هستند. که هر دو نوع دارای مدل آرام بند نیز می باشند . در نظر داشته باشید هر کدام از این لولا ها را انتخاب کردید با کیفیت ترین آنها را تهیه کنید . در در هزینه های طولانی مدت شما صرفه جویی شود .

3- جک کابینت 

یکی دیگر از یراق آلات کابینت جک کابینت است . هنگام بررسی کیفیت کابینت شما از اجزای مهم محسوب می شود .یکی از یراق آلات درب می باشد . در درب هایی که به صورت داشپورتی باز و بسته میشوند استفاده می شود. 

4- جنس کابینت 

سؤال دیگری که باید از سازنده کابینت بپرسید این است که چه نوع چوب برای ساخت کابینت استفاده می شود. یک کابینت چوبی با دوام  می تواند شامل : توس، چوب ماهون،  کابینت آشپزخانه بلوط باشد. 


یراق آلات کابینت مورد نیاز برای نصب کابینت

هنگام خرید یک کابینت آشپزخانه یا هر چیز دیگری که نیاز به نصب دارد، بهتر است که سفارشی ساخته شود .تا متناسب با مشخصات و اندازه گیری آشپزخانه شما باشد. کابینتهای آماده شده آشپزخانه ممکن است با موضوع کلی شما متناسب باشد اما ممکن است برای فضای موجود شما مناسب نباشد. همچنین، کابینت های آماده شده در آشپزخانه ممکن است مشکلات ساختاری ایجاد کنند. باعث تغییر آشپزخانه یا دیوارهای آشپزخانه و ارتفاع سقف شوند . کابینت سفارشی این امکان را دارد که یراق آلات کابینت مناسب انتخاب کنید . یراق کابینت با کیفیت هنگام نصب کابینت نیز بسیار به شما کمک می کند .

نصب کابینت یا تعویض کابینت به صورت استاندارد 

نحوه ی نصب کابینت نیز در کیفیت و کارایی آنها تأثیر دارد .تعیین موقعیت مناسب برای کابینت آشپزخانه یک جنبه بسیارمهمی از نصب است. این یک ضرورت است که شما با استفاده از مداد یک موقعیت دقیق را برای کابینت علامت بزنید. این بسیار کمک خواهد کرد و نصب شما را راحت تر می کند.

اول باید کابینت های قدیمی خود را حذف کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام سوئیچ های الکتریکی را خاموش است . تمام شیرآلات آب در آشپزخانه بسته شده است . حال می توانید عمل جداسازی کابینت ها را انجام دهید.

به یاد داشته باشید همیشه فضای کاری خود را خلوت نگه دارید. از یک سطح صاف استفاده کنید . یک خط را در امتدای دیوار به موازات زمین تقریبا به اندازه 7 تا 8 سانتی متراز کف بکشید. تا تعیین کنید کجا باید پایه کابینت نصب شود .

به همین ترتیب انتهای کابینت پایین دیوار را نیز علامت گذاری کنید .

ارتفاع استاندارد برای کابینت های بالا 45 سانتی متر نسبت به کابینت کف است .

کابینت پایینی: این کابینت‌ها بزرگتر و جادارتر از ردیف بالایی هستند. عمق استاندارد برای این کابینت‌ها 60-55 و ارتفاع آنها حدود 90 سانتی‌متر است.

اندازه استاندارد کابینت بالای دیوار عمقش  برابر 30 و ارتفاع برابر 70 سانتی‌متر است.

ابتدا کابینت گوشه دیواررا نصب کنید. با استفاده از دو تا سه پیچ دو که به اندازه کافی بلند باشد . چوب 5 تا 10 سانت را برای نصب کابینت روی دیوار فیکس کنید . پیچ باید حداقل 5 تا 6 سانتی متر در دیوار نفوذ کند . 

بعد از نصب کابینت های ، هر کابینت مجاور را با یک پیچ ام دی اف و گیره به کابینت مجاورش فیکس نمایید. 

• در نهایت برای ایمنی بیشتر کابینت دیواری باید توسط گونیا محکم شود .گونیا یکی دیگر از انواع یراق آلات کابینت است . گونیا زیر کابینت بالایی نصب می شود. از یک طرف توسط پیچ به دیوار و از طرف دیگر توسط پیچ به کابینت متصل می گردد.


  برای دریافت آدرس مرکز فروش یراق آلات کابینت در تهران و کاتالوگ یراق کابینت اینجا کلیک کنید . شما می توانید جهت اعطای نمایندگی یراق آلات کابینت  در تهران و یراق آلات کابینت در کرج با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.(0) نظر
برچسب ها :
لولا کابینت و انواع آن

 فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت سولوس مارکت این مقاله را جهت راهنمایی برای خرید لولا گازور ارائه نموده است .ما انواع لولا گازور ونصب و نحوه رگلاژ لولا کابینت را شرح داده ایم .بعد از خواندن این مقاله به شما این اطمینان را می دهیم که بهترین خرید لولا کابینت را با قیمت پخش عمده خریداری نمایید. 

یراق آلات کابینت

یراق کابینت بر روی عملکرد مفید کابینت شما اثر مستقیم دارد. هرچقدر کیفیت یراق آلات کابینت بالاتر باشد. کارکرد کابینت های شما بهترخواهد شد. اگر قصد بازسازی و تعمیرکابینت های منزل خود را دارید حتما اطمینان حاصل کنید که یراق آلات کابینت شما با کیفیت است . درضمن از نصب صحیح انواع یراق آلات کابینت خود مطمئن شوید. لولا گازور ازجمله قطعاتی است که برای باز و بسته شدن صحیح درب کابینت بسیار مهم است .

خرید لولا کابینت می تواند یک کار سخت و سنگین باشد، زیرا صاحب خانه ها باید چندین جنبه سخت افزاری را در نظر بگیرند. هنگامی که شما کابینت در حمام یا آشپزخانه دارید. مناسب ترین حالت این که به درستی بازوبسته شود.لولاهای کابینتی که به درستی نصب یا ساخته نشده اند کارایی ندارند. لولا نامناسب باعث عملکرد نادرست کابینت می شود. انتخاب انواع لولا گازورمناسب یک گام کوچک نیست. چرا که در هنگام بازسازی یا نصب کابینت یک گام مهم محسوب می شود.

راهنمایی خرید یراق کابینت

یکی از بهترین روش های انتخاب لولا استفاده از راهنمای یراق کابینت است .اگر قصد بازسازی یک آشپزخانه یا حمام را دارید . می توانید از یک پیمانکار بازدید کنید. شما می توانید از فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت سولوس مارکت بازدید کنید . مرکز فروش یراق آلات کابینت در تهران تجهیزات مورد نیاز یک کابینت آشپزخانه یا حمام را در اختیار شما می گذارد. ما کارشناسانی داریم که می توانند به شما کمک کنند . 

شما می توانید یراق کابینت قیمت مناسب را تهیه نمایید .

بهترین نوع کابینت چیست؟

وقتی در حال تلاش برای بازسازی یا طراحی یک اتاق هستید. بهتر است که چیزی را نادیده نگیرید. شاید سعی شما این باشد که بودجه خود را حفظ کنید. به یاد داشته باشید که چگونه می خواهید فضا را ببینید. با داشتن لولا مناسب شما میتوانید یک کابینت بی عیب داشته باشید . بهترین کابینت شامل لولایی که به سهولت کار کند است .لولای کابینت ام دی اف برای ورق با ضخامت شانزده تا بیست میلی متر کاربرد دارد.

جنس کابینت : 

کابینت ایرانی معمولا از دو جنس کابینت فلزی وکابینت چوبی است . کابینت ام دی اف از دونوع چوب ساخته می شود . این دو نوع در کیفیت باهم متفاوت هستند. برخی ازاین کابینت ها از جنس لترون است . لترون یا همان نئوپان که از خرده چوب فشرده روکش دار است . دیگری ام دی اف که براده چوب روکش دار است . در هنگام خرید کابینت توجه داشته باشید جنس کابینت شما از لترون نباشد. یکی از نکات مهم در کابینت آشپزخانه همین ام دی اف جنس خوب بودن آن است . زیرا کابینتی که خوب است که طول عمر بیشتری داشته باشد . زیرا کابینت ها یکی از اجزای مصرفی و مهم در خانه ما هستند. از طرفی زیبایی آشپزخانه به طراحی کابینت ها و رنگ آنها بستگی دارد . می توان بگوییم از مهم ترین اجزای زیباسازی خانه ما کابینت ها هستند. 


نصب لولا کابینت :

برای نصب گازور باید توجه شود که آیا لولا روکار است یا توکار. اگر لولا توکار استفاده می کنید. باید توسط گرد بر سطح در کابینت سوراخ شود . و این کار تنها در کابینت هایی که قاب ندارند امکان دارد . نیز در کابینت با ضخامت استاندارد امکان پذیراست. لولا ها در دومدل دو پیچ و چهار پیچ هستند. در هنگام نصب درب کابینت معمولا دو لولا کافی است .

درب کابینت هرچقدر سنگین تر باشد . باید از لولای بیشتری برای اتصال به بدنه استفاده کرد. و لولای چهارپیچ هم بهتر می تواند درب سنگین را نگه دارد. بنابراین برای جلوگیری از خطر سقوط کابینت بهترین راه استفاده از یراق آلات مناسب است . سعی کنید یراق کابینت را با کیفیت و با جنس خوب استفاده کنید. معمولا لولاهای نصب شده در کابینت از جنس لترون اگر باز شوند، برای اتصال مجدد در هنگام بازسازی و نصب مجدد سوراخ لولا گازوردچارمشکل میشوند. چراکه جنس این نوع چوب به این گونه است . از محل اتصال پیچ ها گشاد می شوند . این خود از نقاط ضعف این جنس کابینت است . از طرفی در صورت تماس با آب مقاومت کمتری دارند. لولای چهار پیچ محکم تر و مقاوم تر هستند. و از طرفی ایمنی بیشتری را برای شما فراهم می کنند . برای نصب دقیق لولای کابینت می توانید از شابلون لولا گازور استفاده نمایید.


انواع لولا گازور :

انواع جدیدی از لولا و اسلاید توسعه یافته است که باعث افزایش کارایی و قابلیت استفاده درب ها و کشوها می شود. لولا گازور کنج نیز برای مصارف خاص کاربرد دارد .
- از لحاظ نحوه ی نصب لولا گازور بصورت لولاگاز توکار و لولا گازور روکاراست . 
- از نظر عملکرد به لولا گازور ساده و لولا گازور کلیپسی را می توان اشاره کرد .

- دو دسته کلی لولا گازور ساده و لولا گازورآرام بند در بازار موجود می باشد. 

در ادامه مطلب برای آشنایی بیشتر با انواع لولا به سایت فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت سولوس مارکت سر بزنید. برای اطلاع از قیمت لولا گازور فاین به سولوس مارکت مراجعه نمایید . انواع لولا گازورایرانی که از نظر کیفیت با لولا گازوراتریش و ترک رقابت دارد را در فروشگاه اینترنتی سولوس مارکت بیابید .

از شما خواهشمندم برای امتیاز دهی و اعمال نظرات سازنده خود به ما سر بزنید. و مارا در شبکه اجتماعی گوگل پلاس دنبال نمایید با تشکرفراوان .(1) نظر
برچسب ها :
راهنمای خرید بهترین مدل سینک ظرفشویی


یکی از مهم ترین قسمت های خانه آشپزخانه است. پرکاربردترین ابزار در آشپزخانه سینک ظرفشویی می باشد. سینک لگنی برای شست وشوی ظروف آشپزخانه می باشد.

در طراحی های مدرن امروزیانواع سینک ظرفشویی توکار و سینک ظرفشویی روکار در جنس های مختلف و متنوع بکار می روند.

سینک ها از جنس های مختلف چوبی، فولاد ضد زنگ، سنگی و سرامیکی و شیشه ای تولید می شوند.

در انتخاب سینک های ظرفشویی باید به جنس یاا آلیاژ ساخته شده در آن توجه داشت.
جنس سینک ظرفشویی (سینک استیل ، سینک شیشه ای،سینک ظرفشویی گرانیتی،سینک ظرفشویی کورین ، سینک ظرفشویی لتو)

ادامه مطلب


(0) نظر
برچسب ها :
بررسی پارامترهای موثر در میزان مصرف انرژی در بخش مسکونی

هدف مقاله :

در این مقاله فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی سولوس مارکت قصد دارد در مورد پارامترهای موثر در مصرف انرژی در ساختمان ها مطالبی را عنوان نماید. 

بررسی پارامترهای موثر در میزان مصرف انرژی در بخش مسکونی

در ایران سالیانه مقادیر زیادی انرژی در بخش مسکونی مصرف می شود. بنا به برآورد سازمان بهینه سازی مصرف سوخت،سهم مصرف سوخت در سازختمان ها حدود 38 درصد از مصرف کل سوخت کشور می باشدکه در مقایسه با سایر بخش ها نظیر حمل و نقل و صنعت و کشاورزی سهم قابل ملاحظه ای است.

1-با توجه به بالا بودن سهم قابل توجه مصرف نهایی انرژی در بخش خانگی در ایران ،محاسبه دقیق بارهای حرارتی و برودتی یک ساختمان و تجزیه و تحلیل بارها و تلاش در جهت کاهش اتلاف انرژی در ساختمانها از جمله راههای موثر در کاهش مصرف انرژی سیستم های گرمایش و سرمایش ساختمان ها می باشد. یکی از ابزارهای ضروری برای مطالعه مصرف انرژی در ساختمانها نرم افزار شبیه سازی انرژی است. وجود نرم افزارهای بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان موجب می شودتا طراحان و مالکین ساختمان بدون نیاز به انجام محاسبات پیچیده ،قادر به انتخاب بهترین تجهیزات ، اعمال روشهای بهینه سازی مصرف انرژی و برآورد صرفه جویی اقتصادی ناشی از آنها گردند. از جمله این نرم افزارهای تحلیل انرژی نرم افزار ASEAM (A Simplifild Energy Analysis Method  ) می باشد که برای محاسبه مصرف انرژی در یک ساختمان به کار می رود.این برنامه بر اساس روش بسته ای بهبود یافته کار می کند و نتایج را بر اساس نرم افزار DOE با اختلاف 4 تا 5 درصد با مقادی واقعی محاسبه می کند.

2-قابلیت های نرم افزار ASEAM

نرم افزار ASEAM قابلیت محاسبه بارهای حرارتی و برودتی و محاسبات مربوط به سیتم مرکزی و اجزا و سیتم تهویه را دارد.این نرم افزار همچنین می تواند اندازه ی اجزای خنک کننده و جریان هوای لازم را محاسبه کند و قابلیت استفاده از فایل های استاندارد آب  و هوایی ASEAM (انجمن مهندسین تهویه مطبوع آمریکا) را دارد. این برنامه ضمن محاسبه مصرف انرژی ماهیانه و سالیانه ی یک ساختمان به کاربر اجازه می دهد اثر مواردی چون عایق کاری و استفاده از پمپ های حرارتی و شیشه های دوجداره را در صرفه جویی انرژی بررسی کند.

3- مدل مورد مطالعه

برای انجام مطالعات از نقشه یک ساختمان مسکونی در شهر تهران استفاده شده است. این ساختمان سه طبقه ی مسکونی دارای زیر بنای کلی 632 متر مربع و مساحت 72/108 متر مربع برای هر طبقه می باشد.

1-3-فضاها :

بر اساس نقشه معماری مربوط به طبقات ،می توان فضای داخلی هر طبقه را به سه فضای zone مشخص تفکیک نمودبنابراین در کل 9 فضاجهت انجام محاسبات گرمایشی خواهیم داشت .مشخصات هر فضا به شرح زیر است:

·         ارتفاع فضا از کف تا سقف:2/9 فوت (8/2) متر

·         مشخصات جداره های خارجی فضا

سیستم گرمایشی ساختمان جهت گرمایش ساختمان فن کویل می باشد که منبع تآمین حرارت کویل گرم آن دستگاه بویلر می باشد.

                             


                            


3-3-بویلر

·         منبع تولید انرژی حرارتی بویلر گاز طبیعی است .

·         میزان تلفات حرارتی دیگ و لوله ها حدود10 درصد از بار حرارتی کل ساختمان در نظر گرفته می شود.

·         راندمان دیگ حدود 90 درصد است.

1-4-عایقکاری دیوارهای خارجی

در این بررسی دیوارهای خارجی ساختمان را با سه نوع مختلف مصالح نما(نمای آجری،نمای سنگی و نمای سیمانی )در نظر گرفته و میزان بار گرمایشی و مصرف انرژی سه دیوار را باهم مقایسه می کنیم سپس ضخامت عایق پشم شیشه در این دیوارها را تغییر داده و اثر آن را بر میزان بار گرمایشی ساختمان و مصرف سالانه انرژی برای ماههایی که گرمایش داریم بدست می آوریم.با استفاده از نمودارهای 1و2 مشاهده می شد که دیوار خارجی با نمای آجری دارای ضریب انتقال حرارت بالاتر نسبت به دیوار با نمای سنگی و یا سیمانی می باشدو سبب افزایش مصرف گاز طبیعی در ماههای سرد سال می شود.

براساس نمودارهای 1 و 2 وبا افزایش ضخامت عایق در سه نوع دیوار به تدریج اختلاف بین مقدار مصرف انرژی آنها با هم کاسته شده و فاصله بین نقاط متناظر منحنی ها از هم چه در نمودار مصرف انرژی و چه در نمودار بار حرارتی ،کمتر می شود.چرا که به تدریج با افزایش ضخامت عایق U دیوارها که مرتبآ کمتر می شود به هم نزدیکتر شده و در نتیجه سبب عملکرد مشابه سه دیوار در میزان تلفات حرارتی و مصرف انرژی می شود. بنابراین با عایقکاری دیوارهای خارجی تا ضخامت مناسبی می توان مقاومت حرارتی دیوار ا هر نوع مصالحی را تا حد مطلوبی بهبود بخشید.

نکنه قابل توجه دیگری که از نمودارهای بار حرارتی و مصرف انرژی بدست می آید شکل این نمودارها و روند کاهش آنها است که در ابتدا با افزایش ضخامت عایق با شیب تندی کاهش می یابد.و پس از آن از یک ضخامتی به بعد کاهش بار حرارتی و مصرف انرژی با نرخ کندی انجام گرفته و شیب منحنی ها کم می شود.

استفاده از 0.5 اینج پشم شیشه در دیوار با نمای آجری میزان بار گرمایی ساختمان را تا 8/15 درصد کاهش میی دهد و با افزایش ضخامت به 1 اینچ این درصد به 23 افزایش می یابد.افزایش ضخامت عایق از 5/1 اینچ به 2 اینچ تنها کاهش 3 درصدی بار گرمایش را سبب می شود.

با افزایش ضخامت عایق از 2 اینچ به 2/5 اینچ میزان کاهش مصرف انرژی تنها 0/14 کمتر میشود بنابراین با افزایش ضخامت عایق بیشتر از 2 اینج ،مصرف انرژی تغییرات چندان محسوسی نمی کند.در نتیجه از یک حد ضخامت عایق به بعد کاهش بار حرارتی و مصرف انرژی روند کندتری را طی می کند که این امر از رفتار منحنی ها در نمودار 1و2 مشخص است.


                               


                                

4-2-عایقکاری سقف

در این بررسی بام ساختمان را با چهار نوع مصالح و در نتیجه U-factor های مختلف به ترتیب زیر در نظر گرفته و میزان بار گرمایشی و مصرف انرژی آنها را باهم مقایسه می کنیم سپس ضخامت عایق پشم شیشه را در این چهار مدل تعییر داده و اثر آن بر میزان بار گرمایشی ساختمان و مصرف سالانه انرژی را بدست می آوریم.

*حالات مختلف سقف براساس مصالح بکار رفته:

نمودارهای 3و4 نشان می دهند که می توان با عایقکاری مناسب سقف میزان تلفات حرارتی و مصرف انرژی را برای هر چهار نوع سقف ،میزان تلفات حرارتی و مصرف انرژی را برای هر چهار نوع سقف مختلف تا حد قابل قبولی کاهش داد .رفتار این منحنی  ها مشابه با رفتار منحنی های مربوط به بخش عایقکاری دیوارهای خارجی می باشد و از یک ضخامت عایق به بعد کاهش بار حرارتی ومصرف انرژی با نرخ کندی انجام می شود.

4-3- انواع شیشه:

در این بررسی 10 نوع شیشه مختلف با ضریب انتقال حرارت متفاوت برای پنجره ها ی موجود در دیوار خارجی ساختمان استفاده شده وتلفات حرارتی و میزان مصرف سالانه گاز طبیعی ساختمان برای این 10 حالت محاسبه و باهم مقایسه می گردد.همان طور که مشاهده می شود ماکزیمم بار حرارتی مربوط به شیشه معمولی و کمترین بار مربوط به شیشه دوجداره کم تابش استکه تلفات حرارتی این شیشه حتی از شیشه سه جداره نیز کمتر است.

4-4- اندازه پنجره:

در این بررسی مساحت پنجره های ساختمان را از 1 متر مربع برای هر پنجره تا3/6 متر مربع تغییر داده و اثر آن بر میزان تلفات حرارتی و مصرف سالانه انرژی ساختمان را بررسی می کنیم . همانطور که از نمودارهای 7و8 پیداست ،تغییرات بار حرارتی ساختمان نسبت به افزایش سطح پنجره ها خطی است و البته شدت افزایش بار حرارتی و مصرف انرژی در شیشه های ساده تک جداره در مقایسه با شیشه ها دو جداره بیشتر می باشد.

5-4- بررسی چهار حالت مختلف

در این تحلیل چهار حالت مختلف از ترکیب عایق بندی جداره های خارجی ساختمان و کاربرد پنجره ساده یک جداره و دو جداره در شرایط آب وهوایی تهران در نظر گرفته شده و با هم مقایسه می شوند.

                              

 

در ساختمان مورد مطالعه بیشترین سهم از بار حرارتی کل ساختمان مربوط به دیوار خارجی 42 درصد می باشدکه این امر نشان دهنده نقش مهم دیوارهای خارجی ساختمان در تلفات حرارتی و افزایش میزان انرژی مصرفی حرارتی می باشد. نفوز هوای بیرون به داخل ساختمان از طریق باز بودن دروپنجره ها و نیز شکاف موجود در آنها ،یکی دیگر از عوامل موثر بر افزایش بار حرارتی ساختمان و مصرف انرژی می باشد که در ساختمان مورد مطالعه سهم نفوز هوای بیرون از بار حرارتی کل ساختمان بعد از دیوارهای خارجی بوده و در حدود 24 درصد است. پنجره ها از دو طریق در افزایش تلفات حرارتی موثر هستند.یکی از طریق انتقال حرارت از سطح شیشه و دیگری با نفوذ هوای بیرون از درزهای پنجره سطح پنجره در دیوارهای خارجی بر بار حرارت ساختمان موثر است به این ترتیب که با کاهش این سطح می توان تلفات حرارتی را از دو طریق کاهش انتقال حرارت از سطح شیشه ها ونیز کاهش نفوز هوا از سطح پنجره ها کم نمود. با کاهش سطح هر پنجره از مقدار 2/3 متر مربع به 1 متر مربع می توان تا میزان 986 متر مکعب در مصرف سالانه گاز طبیعی صرفه جویی نمود.در صورت استفاده از پنجره های دو جداره به همراه عایقکاری جداره های خارجی ،این میزان صرفه جویی به 48 درصد کاهش می رسد.

                         

                         

                                    

                                      

                   نمودار 9- میزان بار حرارتیو مصرف انرژی سالیانه اجزای ساختمان برای چهار حالت مختلف


5- پکیج یا موتورخانه کدام یک اصولی تر است؟

مقایسه مصرف گاز و آب و برق

به صورت ساده اگر فرض کنیم که به ازای هر 100 متر مربع زیر بنای حرارتی 150 کیلوکالری در ساعت گرما نیاز است در نتیجه می توان در این مورد مقایسه انجام داد. بطور مثال برای یک ساختمان 10 واحدی که هر واحد 100 متر مربع است یک دیگ حرارت مرکزی با ظرفیت حداقل 150000 کیلوکالری برای گرمایش ساختمان نیاز است که حدود 15 کتر مکعب در ساعت گاز مصرف می کند.اما اگر از پکیج استفاده کنیم به 10 عدد پکیج نیاز است که مصرف هر یک حداقل2.5 کیلوکالری در ساعت است که مصرف 10 پکیج برابر با 25 مترمکعب در ساعت خواهد بود. اما در عین حال می توان از 10 کنتور مجزا استفاده کرد و هر واحد هزینه گاز خود را مجزا پرداخت می کند.

بنابراین در مقایسه بین این دو باید هم هزینه تجهیزات،هم تعداد واحدها و هم استقلال آنها از نظر هزینه مصرف را در نظر گرفت .ممکن است برای ساختمان های پر واحد هزینه موتورخانه کمتر باشد اما استقلال در پرداخت هزینه ی گاز ازبین می رود.

مقایسه ایمنی از نظر خطر حوادث گاز گرفتگی

تصور اینکه در ساختمان های مجهز به سیستم حرارت مرکزی،حادثه گازگرفتگی رخ نمی دهد یک فرض کاملا غلط است.

نصب سیستم های درون سوزیابا محفظه احتراق باز که اکسیژن محل نصب را مصرف میکند شامل آبگرمکن،پکیج وبخاری معمولی ممنوع است.

یک تخصص ریه کودکان ،با بیان اینکه دستگاههای مدرن گرمایشی از جمله پکیج شکل تازه ای از آلودگی محیطی ایجاد می کنند،گفت: پکیج ها که در فضای داخلی آپارتمان نصب می شوند اگرچه دارای هواکش هستند ولی میزان بخار آب در منزل را کم کرده و باعث خشک شدن فضای محیط می شوند. به این ترتیب تنفس را برای اعضای خانواده به خصوص کودکان و سالخوردگان سخت کرده وبا آسیب سیستم تنفسی می شود.

انواع پکیج ها:

پکیج های موجود در بازار به دو نوع تک مبدل و دو مبدل تقسیم می شوند. برخی از مزایای موتورخانه نسبت به پکیج عمر طولانی تر و کارکرد ایمن تر است.کم بودن هزینه های تجهیزات و نگهداری در بلند مدت قدرت بیشتر در تآمین آبگرم بهداشتی و آب گرمایشی شوفاژ جدا و دور بودن محل تولید آبگرمکن از محل زندگی و آسایش ساکنین (ایمنی از اتش و گازهای سمی) به طور کامل نگه داری ،سرویس و تعمیرات بدون اخلال در آپارتمان و ایجاد ناراحتی برای ساکنین

مصرف انرژی کمتر و هزینه های کمتر شارژ بهینه دلایل رایج شدن پکیج :

رشد آپارتمان نشینی در شهرها و افزایش ساختمان هایی با متراژ پایین تر و تعداد انبوه ،اغلب سازندگان را به سمت و سوی استفاده از پکیج سوق داده است.اما خطرات جبران ناپذیر استفاده از پکیج بسیار بیشتر از نگرانی در خصوص افزایش گازبها یا شارژ ماهانه ساختمان است.از سال 89 استفاده از پکیج در منازل به عنوان یکی از راهکارهای صرفه جویی در مصرف انرژی مورد توجه قرار گرفت . این در حالی است که بررسی عملکرد پکیج ها حدود دو برابر سیستم حرارت مرکزی مثل موتورخانه های مرکزی ،گاز مصرف می کند.

قیاس کلی

به نظر می رسد برای واحدهای زیر 60 متر پکیج مقرون به صرفه بوده اما برای واحدهای با متراژ بالا موتورخانه هوشمند مرکزی با طراحی دقیق مهندس تآسیسات و نگهداری اصولی و پیوسته متوسط عمری برابر 30 سال دارد در حالی که ایده آل عمر پکیج 6 الی 10 سال است.

نتیجه گیری:

در ساختمان مورد مطالعه بیشترین سهم از بار حرارتی کل ساختمان مربوط به دیوار خارجی 42 درصد می باشدکه این امر نشان دهنده نقش مهم دیوارهای خارجی ساختمان در تلفات حرارتی و افزایش میزان انرژی مصرفی حرارتی می باشد. نفوز هوای بیرون به داخل ساختمان از طریق باز بودن دروپنجره ها و نیز شکاف موجود در آنها ،یکی دیگر از عوامل موثر بر افزایش بار حرارتی ساختمان و مصرف انرژی می باشد که در ساختمان مورد مطالعه سهم نفوز هوای بیرون از بار حرارتی کل ساختمان بعد از دیوارهای خارجی بوده و در حدود 24 درصد است. پنجره ها از دو طریق در افزایش تلفات حرارتی موثر هستند.یکی از طریق انتقال حرارت از سطح شیشه و دیگری با نفوذ هوای بیرون از درزهای پنجره سطح پنجره در دیوارهای خارجی بر بار حرارت ساختمان موثر است به این ترتیب که با کاهش این سطح می توان تلفات حرارتی را از دو طریق کاهش انتقال حرارت از سطح شیشه ها ونیز کاهش نفوز هوا از سطح پنجره ها کم نمود. با کاهش سطح هر پنجره از مقدار 2/3 متر مربع به 1 متر مربع می توان تا میزان 986 متر مکعب در مصرف سالانه گاز طبیعی صرفه جویی نمود.در صورت استفاده از پنجره های دو جداره به همراه عایقکاری جداره های خارجی ،این میزان صرفه جویی به 48 درصد کاهش می یابد.

فروشگاه اینترنتی لوازم بهداشتی ساختمان انواع لوازم بهداشتی ساختمان را با لیست قیمت لوازم ساختمانی عرضه می نماید و به عنوان بورس لوازم بهداشتی ساختمان در تهران  قیمت انواع شیرآلات قهرمان را به قیمت لیست کارخانه در ویترین فروشگاه عرضه نموده و کلیه محصولات در خرید اینترنتی شیرآلات قهرمان با ضمانت شرکتی ارائه میشود.شما مینوانید در قسمت دانلود کاتالوگ شیرآلات قهرمان عکس انواع شیرآلات قهرمان را به صورت pdf روی سیستم کامپیوتر یا موبایل خود ذخیره کنید.


منبع :

·         مجله ساختمان شماره 67

·         civilica

نطرات سازنده خود را برای ما ارسال نمایید.


(0) نظر
برچسب ها :
فروشگاه و انواع آن

فروشگاه به معنای خرید کالا از یک مغازه بزرگ میباشد.

در تعریف کوتاه بالا مفاهیم بزرگی نهفته است که به یک یک آنها خواهیم پرداخت

1-خرید : خرید کردن در واقع به این مفهوم در دنیای امروز معنا پیدا کرده است که در ازای پرداخت وجهی کالا یا خدمات مورد نظر خود را دریافت می کنیم 

البته روش های دیگری برای خرید نیز مرسوم میباشد برای مثال میتوانیم بجای پرداخت وجه کالایی بدهیم یا خدماتی را ارائه نماییم. 

2-کالا :خود واژه کالا به معنای جنس میباشد ولی در مفهوم کلمه این واژه به معنای خدمات نیز بکار میرود.

اما ما کالاها و خدمات متفاوتی داریم که به اختصار هر کدام را بیان میکنیم:

•کالاهای مصرفی یا پوشاک که بعد از مدتی استفاده مستهلک شده و دیگر قابل استفاده نیست.

•کالاهای با دوام بالا مثل شیرالات ساختمانی که بعد از خرید تا مدت ها کار میکنند و تولید کنندگان اینگونه کالاها برای اطمینان خاطر مشتریان این گونه کالاها را ضمانت میکنند. و به همراه کالا ضمانت نامه نیز به مشتری میدهند

•کالاهایی که تاریخ انقضا دارند مثل مواد خوراکی 

3-حال آخرین کلمه که به آن برمیخوریم مغازه بزرگ است در این نوع مغازه ها معمولاً انواع کالاهای مورد نیاز یک شخص را میتوانیم پیدا کنیم وبا رفتن به آن مغازه تمام نیازهای خرید خود را برطرف نماییم.

انواع فروشگاه :

الف) فروشگاه ها ی خرده فروشی:

دراین نوع فروشگاه معمولاً لوازم ریز و چیزهایی که نیاز به آنها پیدا میکنیم را میتوانیم پیدا کنیم

ب) فروشگاه های زنجیره ای 

فروشگاه هایی هستند که شعبی در سطح شهر دارند و قیمت های کالاها در سراسر آنها یکسان است

ج) فروشگاه های تخصصی 

معمولاً اشخاص متخصص برای پیدا کردن وسایل مورد نیاز کار خود باید به بازار بروند و وقت بگذارند تا بتوانند ابزار و لوازم مورد نیاز خود را تهیه نمایند . فروشگاه های تخصصی کالاها و ابزارالات معمولاً برای پاسخگویی به نیاز این مشتریان طراحی و راه اندازی گردیده اند.

د) فروشگاه اینترنتی:

در فروشگاه های اینترنتی دیگر نیاز به وقت تلف کردن و رفتن حتی به درب فروشگاه هم نیست و اگر بخواهیم کمی تخصصی تر این نوع از فروشگاه ها را تعریف کنیم باید بگوییم:

به وب سایتی گفته میشود که تعدادی کالا را از برند های مختلف با کیفیت های مختلف و قیمتهای متنوع را در ویترین خود قرار میدهند.

مشتریان این نوع فروشگاهها از مزایایی بهره مند خواهند شد که افراد عادی که از انواع  فروشگاه های دیگر که در بالا به آنها اشاره شد؛استفاده میکنند برخوردار نمیشوند که به اختصار در موردهرکدام صحبت خواهیم کرد:

1-معمولاً فروشگاه های اینترنتی ساعت کار مشخصی ندارند و در تمام طول شبانه روز میتوانند به مشتریانشان خدمات ارائه نمایند .

2-برای خرید کردن می توانید اطلاعات کاملی در خصوص آن کالا در سایت فروشگاه کالا بدست بیاورید.

3-قدرت مقایسه بالایی به خریدار میدهد 

4-تضمین عودت کالا یکی از شرایطی است که در فروشگاه های اینترنتی مجاز و با کیفیت به چشم میخورد.

5-در وقت خود به شدت صرفه جویی میکنید 

6-کاهش هزینه ها را میتوانید لمس کنید.

7-یکی از امکاناتی که فروشگاه های کالای اینترنتی مجاز در اختیار مشتریانشان قرار میدهد این است که هزینه حمل و نقل در این فروشگاه ها بابت کالای خریداری شده رایگان است و گویی که خودتان بدون هزینه داخل فروشگاه کالای تخصصی مورد نظرتان خرید کرده اید 

8-کیفیت خرید در فروشگاه های کالای تخصصی اینترنتی بدلیل مقایسه دقیق کالاها خیلی بالاتر است از خرید به صورت سنتی

فروشگاه لوازم بهداشتی ساختمان سولوس مارکت با عرضه انواع لوازم بهداشتی ساختمان وفروش اینترنتی شیرآلات و لوازم ساختمانی با کیفیت در نظر دارد در آینده مقالات مفیدی در زمینه کالا ساختمان برای شما همراهان عزیز ارایه نماید.

ما را در صفحات اجتماعی گوگل پلاس دنبال کنید.


(0) نظر
برچسب ها :
هوشمندسازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان:

بکارگیری امکاناتی که خانه را در اصطلاح "هوشمند" (Smart) کند، همواره یکی از مواردی بوده است که بشر توجه زیادی به آن داشته و در طول دوره‌های مختلفِ توسعه ی فناوری راه حل های متعددی برای این منظور خلق کرده است. خانه هوشمند به خانه‌ای گفته می‌شود که ساکنین آن امکان تنظیم و کنترل تجهیزات الکترونیکی منزل خود را از راه دور و نزدیک داشته باشند و نیز بتوانند برنامه‌های مختلف و سناریو‌های متنوعی را برای آن تجهیزات تعریف و اجرا نمایند.

بطور کلی تجهیز ساختمان به مجموعه تجهیزاتی که به منظور افزایش کارایی و بهره وری و ایجاد محیطی مطبوع برای ساکنین آن طراحی و اجرا میگردند، هوشمند سازی ساختمان نامیده میشود. هدف از اجرای پروژه های هوشمند سازی میتواند تبدیل فضا به یک فضای متمایز و لوکس، تبدیل ساختمان به یک ساختمان با مصرف بهینه انرژی و یا تبدیل خانه به یک خانه مدرن و امن با مدیریت هوشمند باشد 

این تبدیل میتواند تمامی و یا بخشی از تغییرات زیر در ساختمان باشد:

    *  تنظیم و کنترل هوشمندانه روشنایی بر اساس زمان، میزان شدت نور طبیعی ونیز حضور ویا عدم حضور ساکنین.

    *  تنظیم و کنترل هوشمندانه سرمایش وگرمایش وتهویه فضا بر اساس زمان، دمای هوای بیرون، فصل سال،حضور و یا عدم حضور ساکنین.

    * تنظیم و کنترل سیستم صوتی ( موسیقی)  و پخش بی سیم موسیقی های متعدد در فضاهای مختلف منزل.

    * برنامه ریزی و کنترل تمامی تجهیزات امنیتی اعم از دوربین ها و سنسورها و سایر امکانات مرتبط.

    *  یکپارچه سازی سیستم کنترل روشنائی، سیستم کنترل سرمایش و گرمایش، صوت و تصویر و امنیت در قالب یک سیستم یکپارچه و هماهنگ.

در پی پیشرفت روز افزون صنایع تجهیزات الکترونیکی منازل، صنعت هوشمندسازی ساختمان نیز تحولات عظیمی را شاهد بوده است. شبکه هوشمند منازل شامل بخش‌هایی از قبیل سرگرمی‌ها و تفریحات (پخش فیلم و موسیقی)، سیستم روشنایی، سیستم کنترل دما، سیستم امنیتی، انواع Interface، سیستم اطلاعاتی و ارتباط تجهیزات بخش‌های گفته شده می‌باشد.

•بخش های مختلف خانه هوشمند:


با وجود اینکه برداشت‌های مختلف از مفهوم خانه هوشمند می شود که بستگی به اطلاعات هر فرد در این زمینه دارد، اما در اینجا مواردی مهم، مختصر و کاملاً پایه‌ای را از خانه هوشمند (اتوماسیون ساختمان) را ذکر می‌کنیم. معمولا هر خانه هوشمند شامل موارد زیر است:

    * کنترل دما 

    * کنترل روشنایی

    * پرده‌های برقی و سایر تجهیزات موتوری

    * سیستم مدیریت مصرف انرژی 

    * سیستم امنیتی

    * سیستم صوتی (با پوشش کامل منزل)

    * سیستم صوتی – تصویری

    * Interface (تجهیزات ارتباطی بین کاربران و سیستم)

به احتمال زیاد، شما تعدادی از سیستم های ذکر شده بال را در منزلتان دارید. اما سوال اینجاست که آیا بهتر نخواهد بود اگر تمام این سیستم‌ها از طریق یک Interface  مشترک (مثلاً یک صفحه لمسی و با یک ریموت) کنترل شوند و بتوان به صورت همزمان این تجهیزات را در سناریو‌های تعریف شده از قبل به کار گرفت؟

هدف ما دراینست که تمام این سیستم ها را که مانند جزایر مجزایی عمل می‌کنند، تحت کنترل یک سیستم مرکزی درآوریم ، بنابراین قدم اول، متمرکز کردن همه تجهیزات منزل شما در یک بخش مرکزی است. زمانیکه همه تجهیزات متمرکز شدند، حال می‌توانیم رفتارهای هوشمند متنوعی برای منزل شما تعریف نماییم. 

چند مورد از این رفتارها را در قالب سناریوهای خواب، مهمانی، خروج، جشن و.....را می‌توان تعریف و اجرا کرد.

(0) نظر
برچسب ها :
روشویی

در این مقاله در مورد انواع روشویی و کاربردش توضیحی خدمت شما بزرگواران ارائه میکنم

روشویی بدون لبه

این نوع روشویی درون کابینت قرار می گیرد. لبه این نوع روشویی درون کابینت فیکس شده است. بر اساس ضخامت سطح رویی و پیشخوان کابینت در سرویس بهداشتی، عمق روشویی مشخص می شود. روشویی بدون لبه ظاهری ساده، یکدست و پاکیزه دارد چرا که ماهیت سینک روشویی با یک نگاه به چشم نمی آید. به دلیل این که شیر آب درون کابینت و در واقع درون روشویی به شکل مستقیم قرار می گیرد، کمترین هدر رفت و ریزش آب به کف سرویس را خواهد داشت. طبق گفته کارشناسان گروه سولوس مارکت به دلیل سادگی تمیز کردن و شستشو در روشور بدون لبه، این مدل برای دستشویی خانواده و مهمان مناسب است.

روشویی دیواری

 این مدل روشویی مستقیم بر روی دیوار نصب می شود و نیاز به کابینت الزامی نیست.ظاهر روشوییدیواری ساده بوده و در سبک دکوراسیون مینیمالیستی قرار می گیرد. روشویی دیواری به دلیل اینکه نیازی به کابینت ندارد، فضای بیشتری را در سرویس بهداشتی برای شما باقی می گذارد، کفپوش بیشتر دیده شده و فضا را نیز بزرگتر جلوه می کند. برای اینکه روشویی دیواری را استفاده کنید، باید لوله های آب و فاضلاب را درون دیوار کار بگذارید تا زیبایی ظاهری فضا حفظ شود. کارشناسان گروه سولوس مارکت این نوع روشور را برای فضاهایی که جای کمی دارد پیشنهاد میکنند


روشونیی صفحه ای

روشویی صفحه ای ساده ترین حالت روشویی است، باریک و با ظاهری مد روز. این روشویی فضای بسیار کمی را اشغال می کند. می توان صفحه سرامیکی، چینی، مرمر، گرانیت و یا حتی شیشه ای را برای روشویی صفحه ای به کار برد. در بخش زیرین از استیل ضد زنگ استفاده می شود تا آب خروجی را به سمت لوله های توکار هدایت کند.کارشناسان فنی و طراح گروه سولوس مارکت این مدل روشویی را برای  سرویس بهداشتی هتل و رستوران ها پیشنهاد میکنند.
روشویی کاسه ای
روشویی کاسه ای دقیقا در سطح بالایی کابینت و کانتر قرار می گیرد. برخلاف باقی روشویی هایی که قسمت کوچکی از آنها در بالای کابینت قرار می گیرد، روشویی کاسه ای نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارد. همانطور که از نام آن مشخص است، روشویی کاسه ای مانند کاسه ای بزرگ حجم زیادی آب را می تواند در خود نگه دارید.این نوع روشویی به دلیل فرم جذاب و خاص خود سرویس بهداشتی را هم ویژه و متفاوت می کند. 


روشویی همراه 

همانطور که از نام این روشویی پیداست کابینت و روشویی آن از پیش طراحی شده اند و با هم به فروش میرسند کانتر و روشویی همراه از متریال مختلف ساخته شده و با توجه به سلیقه و انتخاب شما در هر فضایی از سرویس بهداشتی قابل نصب است.

روشویی پایه دار 

استفاده از این نوع روشویی از قدیم مرسوم بوده است.اگر می خواهید روشویی دیواری ساده انتخاب کنید ولی لوله های روکار دارید، می توانید از روشویی پایه دار در سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. ستونی که در زیر این روشویی قرار دارد، امکان پوشاندن لوله ها و خروجی های روشویی را دارد.

روشویی برجسته

اگر فضای محدودی دارید ولی همچنان می خواهید از کابینت به عنوان فضای نگهداری در سرویس بهداشتی خود استفاده کنید، روشویی تمام برجسته گزینه خوبی است. روشویی برجسته در بخش جلویی کابینت قرار می گیرد و به همین دلیل باعث می شود بتوان از کابینت کم عمق تری برای سرویس بهداشتی کوچک استفاده کرد. بر اساس مدلی که انتخاب می کنید می توان عمق کابینت را تعیین کرد.به گفته کارشناسان فنی گروه سولوس مارکت این مدل را برای استفاده کودکان مناسب است چرا که می توانند خود را به شیر آب نزدیکتر کنند.

روشویی لبه برجسته


روشویی لبه برجسته یکی از معمولترین روشویی هاست. همانطور که از اسم این مدل روشویی مشخص است سطح آن از روی کابینت بالاتر آمده و برآمده است. در بسیاری از مدل های روشویی سینک داخل کابینت و کانتر کار گذاشته می شود و فقط لبه سینک بالاتر از کابینت قرار دارد و نمایان است. لبه سینک می تواند بسیار نازک بوده و یا ضخیم تر و حجیم تر از حالت قبلی باشد. نوع لبه روشویی به انتخاب شما بستگی دارد.روشویی با لبه برآمده زیبایی خاصی در جوار متریال دیگر دارد. زمانی که از کابینت چوبی و یا متریال دیگر در کنار سنگ روشویی استفاده کنید، ترکیب خاص و زیبای آن را خواهید دید. نصب روشویی لبه برجسته بر روی کابینت ساده تر بوده و هزینه کمتری هم دارد.


(0) نظر
برچسب ها :
🌸در وصف پدر و مادر🌸💖مـادرم    شبنم گلبرگ حیات

💙پــدرم    عطر گل یاس بقاست

💖مـادرم    وسعت دریای گذشت

💙پــدرم    ساحل زیبای لقاست

💖مـادرم    آئینه حجب و حیا

💙پــدرم    جلوه ایمان و رضاست

💖مـادرم    سنگ صبور دل ماست

💙پــدرم    در همه حال کارگشاست

💖مـادرم    شهر امیداست و هنر

💙پــدرم    حاکم پیمان و وفاست

💖مـادرم    باغ خزان دیده دهر

💙پــدرم    برسرما مرغ هماست

💖مـادرم    موی سپید کرده زحزن

💙پــدرم    نقش همه خاطره هاست

💖مـادرم    کوه وقار است و کمال

💙پــدرم    چشمه جوشان عطاست


🌸تقدیم به همہ پـدر و مـادران🌸

(0) نظر
برچسب ها :
جملات قصار
میزان عشق شما به دیگران ،با میزان عشقی که به خود دارید نسبت مستقیم دارد.

                                                                                                                                    وین دایر

(0) نظر
برچسب ها :
لوستر و انواع آن
لوستر یکی از کالاهای لوکس خانه میباشد و به عنوان تزئین در منازل ما ایرانی ها کاربرد بسیاری دارد

لوستر ها انواع گوناگونی دارند که در ادامه به انواع آن از نظر نوع و جنس می پردازم اما قبل از هر چیزی در این مورد نیز باید بگویم که متاسفانه لوسترهای خارجی به بازار داخلی ایران رسوخ کرده اند و تولیدات ایرانی  را گوشه نشین کرده و تولید کنندگان این صنف نیز مانند اکثر صنف ها بیکار یا ورشکسته شده اند و جهت احیای این صنعت توجه همه هموطنان را میطلبد

اما لوستر ها از نظر جنس به انواع زیر تقسیم میشوند

1-کریستال

2-برنز

3-نیکل

4-کروم

5-استیل

6-برنج

7-چوبی

لوستر ها از نظر نوع نیز دسته هایی دارند:

1-دیواری 

2-سقفی 

3-شاخه ای 

4-حباب دار

برای خرید لوستر پیشنهاد میکنم که درابتدا از کالای داخلی استفاده کنید ثانیاً به سقف اتاق نگاه کنید و نسبت به ارتفاع سقف لوستر مناسب را انتخاب کنید ثالثاً به بام خانه دقت کنید بدلیل اینکه بسته به استحکام سقف نباید لوستر سنگین آویزان کنید اگر منزلتان نور کمی دارد پیشنهاد میکنم که از لوستر کریستال استفاده کنید و چنانچه دنبال فضاهای سنتی و کلاسیک هستید پیشنهاد بنده لوستر برنز و برنج است البته از نظر قیمتی این نوع لوستر ها هزینه تقریباً بیشتری دارند در آخر نیز اگر بدنبال امتحان کردن و راستی آزمایی فروشنده هستید با خود یک آهن ربا ببرید و تست بگیرید که آهن با روکش کروم بهتون ندن و برای لوستر های ایرانی حتماً از فروشنده طلب ضمانت نامه بکنید .

امید وارم که موفق باشید

تیم سولوس مارکت

(0) نظر
برچسب ها :لوستر-لوستر برنزی-لوستر چوبی-لوسترآویز-لوستر مدرن-لوستر کلاسیک
سایت خرید اینترنتی سولوس مارکت
سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران که وبلاگ گروه سولوس مارکت را برای خواندن انتخاب کردید.

گروه سولوس مارکت افتخار دارد که لوازم ساختمان و آشپزخانه را به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد 

شایان ذکر است فروشگاه سولوس ازتولیدات ملی حمایت کرده و قیمت های باور نکردنی را زیر قیمت بازار و به قیمت لیست کارخانه تقدیم هموطنان در داخل و خارج از کشور میکند نشانی سایت خرید اینترنتی ما : http://www.solosmarket.com میباشد.

(0) نظر
برچسب ها :خرید اینترنتی - سولوس مارکت - network marketing
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
ازتاریخ 1398/03/01 تا تاریخ 1398/03/31 ازتاریخ 1397/11/01 تا تاریخ 1397/11/30 ازتاریخ 1397/10/01 تا تاریخ 1397/10/30 ازتاریخ 1397/09/01 تا تاریخ 1397/09/30 ازتاریخ 1397/08/01 تا تاریخ 1397/08/30
موضوعات
خرید اینترنتی (1) بدون موضوع (14)
صفحه ها
فیدها
سولوس
سایت خرید اینترنتی یار یاران سولوس پارسی سولوس بلاگ سولوس مارکت بلاگ اسکای مهین بلاگ سولوس یار پرشین بلاگ سولوس یار بلاگ یار سولوس مارکت آوابلاگ سولوس مارکت یار رز بلاگ یار سولوس مارکت
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 6726
تعداد نوشته ها : 15
تعداد نظرات : 1
سولوس مارکت https://solosmarket.tebyan.net/newindex.aspx فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی سولوس مارکت https://solosmarket.tebyan.net/newindex.aspx https://solosmarket.tebyan.net/newindex.aspx فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی سولوس مارکت https://solosmarket.tebyan.net/newindex.aspx/subject-2.html فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی سولوس مارکت فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی سولوس مارکت https://solosmarket.tebyan.net/newindex.aspx فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی سولوس مارکت
X